Държавно първенство по йога

XXI ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ЙОГА

Бургас–25-26 юни 2016 г.

Първа възрастова група (деца)-8-12 г.

 ИмеКлубМястоТочки
1.Симона ПетроваИзида118
2.Радостина ЛесеваВяра214.67
3. Велислава НуневаВяра313.67

Втора възрастова група-13-17г.

ИмеКлубМястоТочки
1. Диана АвеловаХридая118.33
2. Никол СтояноваИзида216.33
3. Женя ГеоргиеваИзида316
4. Галя КироваЛотос413

Трета възрастова група-18-25 г.

ИмеКлубМястоТочки
1. Гергана ЙовчеваЙога116
2. Лилиан ЩъреваЙога213

Четвърта възрастова група-26-35 г.

ИмеКлубМястоТочки
1.Лиляна РусеваХридая121.67
2.Борислава ЛечеваЙога219.33
3.Мария БалканджиеваЙога312.67
4.Мария СпасоваЙога411.67
5. Йоана ИлиеваЙога411.67

Мъже

 ИмеКлубМястоТочки
1.Петър СталевХридая117.33
2.Петър КарайовчевЛазур217
3.Димитър КарагьозовЛазур314.67

Пета възрастова група 36-40 г.

ИмеКлубМястоТочки
1.Силвия ВакиноваЛотос121
2.Нина ХристоваХридая217

Мъже

ИмеКлубМястоТочки
1.Мирослав РахневХридая121
2.Чавдар АнгеловЙога29.33

Шеста възрастова група – 41-51 г.

именаКлубМястоТочки
1.Койна ПетроваХРИДАЯ18.671
2.Искра ЙордановаЛОТОС112

Стил “Асани”

Първа възрастова група (деца)-8-12 г.

 ИмеКлубМястоТочки
1.Антоанета КолеваИзида133
2.Паола МаладжиковаЛотос231.33
3. Марине АсланидзеЛотос331
4.Деси МиховаИзида331
5.Гергана ШидероваИзида530.67
6.Жени КултуковаИзида629.67
7.Мария ТрифоноваДхрч725.33
8.Магдалина КомитоваХридая824.67
9.Радослава ВидаркинскаДхрч922.67

Втора възрастова група-13-17г.

 ИмеКлубМястоТочки
1.Дема ЧолаковаВяра133
2.Мартина ШебинВяра230.66
3.Богомира ХристоваИзида330.33

Четвърта възрастова група–26-35 г. – жени

ИмеКлубМястоТочки
1.Мария КироваХридая136.67
2.Радостина АтанасоваХридая232.67
3.Блага БояджиеваВяра332
4.Цветелина КърджалиеваХридая431
5.Стиляна СтанковаУсмихнато цвете528

Мъже

ИмеКлубМястоТочки
1.Теодор ПейчевПракрити135.67
2.Ивайло ИвановЛотос229.33

 

ИмеКлубМястоТочки
1.Даниел ДимитровПракрити135.33
2.Милен МинчевУсмихнато цвете229.33
3.Борислав Яламовхридая327.33

Пета възрастова група 36-40 г.

ИмеКлубМястоТочки
1.Катя КеремиджянВяра130.33
2.Петя БаджеваУсмихнато цвете228
3.Ирина КръстеваУсмихнато цвете325.67

Шеста възрастова група–41-51г.

ИмеКлубМястоТочки
1.Десислава ПетковаХридая133
2.Даниела МитоваЛотос228
3.Валентина ДимитроваЛотос324.66

Седма възрастова група-над 52г.

ИмеКлубМястоТочки
1.Радка ГочеваОМ126.33
2.Гергана ДемиреваУсмихнато цвете223

КЛАСИРАНЕ

АБСОЛЮТЕН ШАМПИОНАТ

Стил Съчетание на асани

Младша възрастова група (деца)-8-25 г.-жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в младша възраст

ИмеКлубМястоТочки
1.Диана АвеловаХридая121
2.Никол СтояноваИзида220
3.Гергана ЙовчеваЙога319.67
4.Радостина ЛесеваВяра417.67
5.Симона ПетроваИзида515.33
6.Лилиан ЩереваЙога613

Старша възрастова група 26-над 52г-жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в старша възраст

ИмеКлубМястоТочки
1.Лиляна РусеваХридая122
2.Силвия ВакиноваЛотос221.33
3.Койна ПетроваХридая320.33
4.Борислава ЛесеваЙога419.67
5.Нина ХристоваХридая516.67
6.Искра ЙордановаЛотос615.67

Старша възрастова група 26-над 52г-мъже

ИмеКлубМястоТочки
1.Петър КарайовчевЛазур121.67
2.Мирослав РахневХридая220
3.Петър СталевХридая318.67
4.Чавдар АнгеловЙога49.33

КЛАСИРАНЕ

АБСОЛЮТЕН ШАМПИОНАТ

Стил Асани

Младша възрастова група (деца)-8-25 г.- жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в младша възраст

ИмеКлубМястоТочки
1.Дема ЧолаковаВяра130.33
2.Мартина ШебинВяра226.67
3.Паола МаладжиковаЛотос325.67
4.Антоанета КолеваИзида424.33

Старша възрастова група 26-над 52г- жени
абсолютните шампиони в стил асана в старша възраст

ИмеКлубМястоТочки
1.Мария КироваХридая135.67
2.Десислава ПетковаХридая228
3.Петя БаджеваУсмихнато цвете325
4.Катя КеремиджянВяра424.67
5.Радостина АтанасоваХридая521.33
6.Гергана ДемиреваУсмихнато цвете617

Старша възрастова група 26- над 52г- мъже
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в старша възраст

ИмеКлубМястоТочки
1.Даниел ДимитровПракрити134.67
2.Теодор ПейчевПракрити227.67
3.Милен МинчевУсмихнато цвете327
4.Ивайло ИвановЛотос423

КЛАСИРАНЕ НА КЛУБОВЕТЕ

КлубМястоТочки
Хридая198
Вяра241
Лотос336
Изида429
Пракрити527
Йога625
Усмихнато цвете720
Лазур815
Ом96


Специална награда

1.Гергана Демирева-клуб “Усмихнато цвете” -Казанлък за сила и смелост в участие в абсолютен шампионат
2.Магдалина Комитова от клуб “Хридая”-Бургас за най-малък участник в състезатието

Награди за участие на демонстрация:
СК “Вяра”-София с участието на Блага Бояджиева
Клуб “Лотос”-Плевен
Клуб “Хридая”-Бургас
Клуб “Усмихнато цвете”-Казанлък
Клуб “ОМ”-Сливен
Клуб “ДХРЧ”-Русе с участието на Екатерина Козарева

Save

Save

Save

Save

Save

Save