Държавно първенство по йога

XXI ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ЙОГА

Бургас–25-26 юни 2016 г.

Първа възрастова група (деца)-8-12 г.

 Име Клуб Място Точки
1.Симона Петрова Изида 1 18
2.Радостина Лесева Вяра 2 14.67
3. Велислава Нунева Вяра 3 13.67

Втора възрастова група-13-17г.

Име Клуб Място Точки
1. Диана Авелова Хридая 1 18.33
2. Никол Стоянова Изида 2 16.33
3. Женя Георгиева Изида 3 16
4. Галя Кирова Лотос 4 13

Трета възрастова група-18-25 г.

Име Клуб Място Точки
1. Гергана Йовчева Йога 1 16
2. Лилиан Щърева Йога 2 13

Четвърта възрастова група-26-35 г.

Име Клуб Място Точки
1.Лиляна Русева Хридая 1 21.67
2.Борислава Лечева Йога 2 19.33
3.Мария Балканджиева Йога 3 12.67
4.Мария Спасова Йога 4 11.67
5. Йоана Илиева Йога 4 11.67

Мъже

 Име Клуб Място Точки
1.Петър Сталев Хридая 1 17.33
2.Петър Карайовчев Лазур 2 17
3.Димитър Карагьозов Лазур 3 14.67

Пета възрастова група 36-40 г.

Име Клуб Място Точки
1.Силвия Вакинова Лотос 1 21
2.Нина Христова Хридая 2 17

Мъже

Име Клуб Място Точки
1.Мирослав Рахнев Хридая 1 21
2.Чавдар Ангелов Йога 2 9.33

Шеста възрастова група – 41-51 г.

имена Клуб Място Точки
1.Койна Петрова ХРИДАЯ 18.67 1
2.Искра Йорданова ЛОТОС 11 2

Стил “Асани”

Първа възрастова група (деца)-8-12 г.

 Име Клуб Място Точки
1.Антоанета Колева Изида 1 33
2.Паола Маладжикова Лотос 2 31.33
3. Марине Асланидзе Лотос 3 31
4.Деси Михова Изида 3 31
5.Гергана Шидерова Изида 5 30.67
6.Жени Култукова Изида 6 29.67
7.Мария Трифонова Дхрч 7 25.33
8.Магдалина Комитова Хридая 8 24.67
9.Радослава Видаркинска Дхрч 9 22.67

Втора възрастова група-13-17г.

 Име Клуб Място Точки
1.Дема Чолакова Вяра 1 33
2.Мартина Шебин Вяра 2 30.66
3.Богомира Христова Изида 3 30.33

Четвърта възрастова група–26-35 г. – жени

Име Клуб Място Точки
1.Мария Кирова Хридая 1 36.67
2.Радостина Атанасова Хридая 2 32.67
3.Блага Бояджиева Вяра 3 32
4.Цветелина Кърджалиева Хридая 4 31
5.Стиляна Станкова Усмихнато цвете 5 28

Мъже

Име Клуб Място Точки
1.Теодор Пейчев Пракрити 1 35.67
2.Ивайло Иванов Лотос 2 29.33

 

Име Клуб Място Точки
1.Даниел Димитров Пракрити 1 35.33
2.Милен Минчев Усмихнато цвете 2 29.33
3.Борислав Яламов хридая 3 27.33

Пета възрастова група 36-40 г.

Име Клуб Място Точки
1.Катя Керемиджян Вяра 1 30.33
2.Петя Баджева Усмихнато цвете 2 28
3.Ирина Кръстева Усмихнато цвете 3 25.67

Шеста възрастова група–41-51г.

Име Клуб Място Точки
1.Десислава Петкова Хридая 1 33
2.Даниела Митова Лотос 2 28
3.Валентина Димитрова Лотос 3 24.66

Седма възрастова група-над 52г.

Име Клуб Място Точки
1.Радка Гочева ОМ 1 26.33
2.Гергана Демирева Усмихнато цвете 2 23

КЛАСИРАНЕ

АБСОЛЮТЕН ШАМПИОНАТ

Стил Съчетание на асани

Младша възрастова група (деца)-8-25 г.-жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в младша възраст

Име Клуб Място Точки
1.Диана Авелова Хридая 1 21
2.Никол Стоянова Изида 2 20
3.Гергана Йовчева Йога 3 19.67
4.Радостина Лесева Вяра 4 17.67
5.Симона Петрова Изида 5 15.33
6.Лилиан Щерева Йога 6 13

Старша възрастова група 26-над 52г-жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в старша възраст

Име Клуб Място Точки
1.Лиляна Русева Хридая 1 22
2.Силвия Вакинова Лотос 2 21.33
3.Койна Петрова Хридая 3 20.33
4.Борислава Лесева Йога 4 19.67
5.Нина Христова Хридая 5 16.67
6.Искра Йорданова Лотос 6 15.67

Старша възрастова група 26-над 52г-мъже

Име Клуб Място Точки
1.Петър Карайовчев Лазур 1 21.67
2.Мирослав Рахнев Хридая 2 20
3.Петър Сталев Хридая 3 18.67
4.Чавдар Ангелов Йога 4 9.33

КЛАСИРАНЕ

АБСОЛЮТЕН ШАМПИОНАТ

Стил Асани

Младша възрастова група (деца)-8-25 г.- жени
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в младша възраст

Име Клуб Място Точки
1.Дема Чолакова Вяра 1 30.33
2.Мартина Шебин Вяра 2 26.67
3.Паола Маладжикова Лотос 3 25.67
4.Антоанета Колева Изида 4 24.33

Старша възрастова група 26-над 52г- жени
абсолютните шампиони в стил асана в старша възраст

Име Клуб Място Точки
1.Мария Кирова Хридая 1 35.67
2.Десислава Петкова Хридая 2 28
3.Петя Баджева Усмихнато цвете 3 25
4.Катя Керемиджян Вяра 4 24.67
5.Радостина Атанасова Хридая 5 21.33
6.Гергана Демирева Усмихнато цвете 6 17

Старша възрастова група 26- над 52г- мъже
абсолютните шампиони в стил съчетатие на асана в старша възраст

Име Клуб Място Точки
1.Даниел Димитров Пракрити 1 34.67
2.Теодор Пейчев Пракрити 2 27.67
3.Милен Минчев Усмихнато цвете 3 27
4.Ивайло Иванов Лотос 4 23

КЛАСИРАНЕ НА КЛУБОВЕТЕ

Клуб Място Точки
Хридая 1 98
Вяра 2 41
Лотос 3 36
Изида 4 29
Пракрити 5 27
Йога 6 25
Усмихнато цвете 7 20
Лазур 8 15
Ом 9 6


Специална награда

1.Гергана Демирева-клуб “Усмихнато цвете” -Казанлък за сила и смелост в участие в абсолютен шампионат
2.Магдалина Комитова от клуб “Хридая”-Бургас за най-малък участник в състезатието

Награди за участие на демонстрация:
СК “Вяра”-София с участието на Блага Бояджиева
Клуб “Лотос”-Плевен
Клуб “Хридая”-Бургас
Клуб “Усмихнато цвете”-Казанлък
Клуб “ОМ”-Сливен
Клуб “ДХРЧ”-Русе с участието на Екатерина Козарева

Save

Save

Save

Save

Save

Save